Biz kimiz?

2003 yılında başladığımız baskı hizmetimizi müşterilerimizin mutluluğuyla sürdürüyoruz. Bu süre içerisinde sayısız ticari baskı ve fotoğraf baskıyı sahipleriyle buluşturduk. Sevdiklerimizi mutlu edebileceğimiz en büyük sırlardan biri hiç şüphesiz birlikte paylaştığımız anılarımızdır. Bu sebeple anılarınızı ölümsüzleştirebilmeniz için 18 yıllık tecrübemizle kullanımı kolay mobil uygulamamız MiniMidiMaks’a imza attık.

Ne yapıyoruz?

Özenle sakladığınız, mutlu anlara dair en güzel karelerinizi; fotokitap, fotoğraf baskı, kişiye özel takvim, foto şerit, magnet, poster, kişiye özel defter, fotoğraf çerçeveleri, canvas tablolar ve daha nice alternatif baskıları ister size isterseniz de sevdiklerinize sizin için gönderiyoruz. Yüksek çözünürlüklü ve kaliteli baskı ile hazırlanan hediyenizi şık bir “minidimaks” kutusu ile en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaştırıyoruz. iOS ve Android uygulamalarından hediyelerinizi kolayca ve kısa sürede bizzat siz tasarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz şablonu ve fotoğrafları tercih ettiğiniz ürüne uyarlayarak kolayca muhteşem bir hediye hazırlayabilirsiniz. Bizler de özenle hediyenizi hazırlıyoruz ve istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Uygulamamızda güncel ve profesyonel güvenlik önlemleri her daim aktif, sistematik olarak denetlendiği için kişisel verileriniz, bilgileriniz ve de fotoğraflarınız güven altındadır. Ödeme sistemleri de aynı güvenlik çerçevemiz dâhilinde yer alır. Profesyonelliğimiz ve de tecrübemiz gereği “güven” esası bizim için ilk sırada yer alır. Siz güven içerisinde tasarımlarınızı oluşturabilesiniz diye her türlü güvenlik önlemi alınmıştır.

Hakkımızda

Firmamız 2003 yılında kurulmuştur. Baskı sektöründe hizmet vermektedir. Kurumsal firmalara ve şahıslara basılı ürünler konusunda hizmeti vermektedir. Katalog, broşür, defter, eğitim dokümanları, kartvizit, menü, davetiye ve daha birçok ürün üretmektedir. 18 yıllık deneyim ve birikimiz ile de MiniMidiMaks mobil uygulamamızda fotokitap, fotoğraf baskı, magnet, defter, poster ve fotoçerçeve üretimi yapılmaktadır.

Arena Dijital

Arane Kağıtcılık Matbaacılık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti

Maltepe Mah. Davutpaşa Caddesi Emintaş Kazım Dinçol San. Sitesi
No: 81 / 139 Zeyinburnu İstanbul
Davutpaşa VD. 0740341580